SPAM

To jest to miejsce, gdzie możecie umieszczać informacje o nowych notkach i jakikolwiek SPAM ;)

57 komentarzy:

 1. Witam, z tej strony Cavalla. Postanowiłam stopniowo przenosić poprawioną treść moich opowiadań na jednego bloga. Gorąco zapraszam :
  http://serce-krysztalu.blogspot.com. Wkrótce znajdziesz tu fanfiction potterowskie, miniaturki, a także opowiadania o tematyce fantastycznej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć.Serdecznie zapraszam na pełną przygód historię Luny Lovegood.Dotychczas pojawiło się 6 rozdziałów,a jutro następny.Gorąco zapraszam na uwaga-na-sterowalne.sliwki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś nominowana przez ze mnie do The Liebster Blog Award :) Szczegóły na uwaga-na-sterowalne-sliwki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Inni.
  Całkiem nie podobni, drastycznie różni.
  Ich losy nigdy nie miały się spleść.
  Ich historia miała nie powstać.
  Ale los zmienił zdanie.
  Niespodziewanie przekreślił wszystko to co było oczywiste.
  Jedna noc połączyła ich węzłem, którego nie mogli rozplątać, zerwać, czy przeciąć.
  Bo pojawiła się istota, która zaczęła dla nich znaczyć więcej, niż oni sami.
  Nie mogli cofnąć czasu.
  Nie chcieli tego.
  Ale czy będę potrafili razem dla kogoś żyć?
  Czy połączy ich uczucie, które przezwycięży wszystkie podziały?
  Gdzieś niesamowicie głęboko, na samym dnie ich serc ono już kiełkuje.
  Wystarczy pozwolić mu rosnąć.

  naprzeciw-siebie.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam na czwarty rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  jeżeli nie jesteś zainteresowana to bardzo przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział ;)
  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Powróćmy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie Huncwoci nie dają nikomu spokoju. Zastanawiacie się, kto to taki? Już wyjaśniam. To czwórka przyjaciół mających w poważaniu zasady szkoły. Rzucają na wszystkich zaklęcia i uroki nikomu nie odpuszczając psikusów. Karani za swoje wybryki wydają się tym nie przejmować. Wśród tego zacnego grona jest pewien chłopak, którego historię pragnę wam nieco przybliżyć. Chłopak, który zwie się Syriusz Black.

  Choć wiem, że opis może nie zachęcać, a wewnętrzne przekonanie, iż moja historia wydaje się być podobna do tysiąca innych - pragnę zaprosić Cię na: http://historia-syriusza-blacka.blogspot.com/
  A nóż widelec zaskoczę Cię czymś, czym nie zaskoczyły dotychczas czytane blogi? :)

  OdpowiedzUsuń
 10. SPAM
  "Drobna sylwetka resztką sił zaczęła się podnosić. Postać była cała we krwi, siniakach i zadrapaniach. Nagle, ku zdumieniu, Riley spojrzała... dokładnie na kopię samej siebie! Żadna z nich się nie ruszyła, obie mierzyły się przez chwilę wzrokiem. Nagle sobowtór dziewczyny poderwał się i rzucił na Riley.
  Brunetka w ostatniej chwili ujrzała jakiś błysk.
  Poczuła ból rozchodzący się w klatce piersiowej.
  Ostatnie, co udało jej się zapamiętać, to słowa obcej dziewczyny.
  – Wybacz, ale nie pozwolę na to, abym tak cierpiała."

  Zapraszam na:
  http://zaplatana-w-mitologie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki jest Severus Snape każdy widzi. Wredny, pozbawiony empatii i jakichkolwiek uczuć... ale czy na pewno ? Odkąd dzięki uknutej przez Profesora Dumbeldora intrydze w życiu Severusa na powrót pojawia się jego była uczennica. Emily Weasley dostaje posadę jako nauczyciel Zaklęć i Uroków ,i na nowo sieje zamęt w smętnym, poukładanym życiu Severusa. Była Gryffonka doprowadza go na przemian do skaranej wściekłości i do śmiechu pokazując innym i jemu samemu że nie jest taki zły za jakiego uchodzi. Niestety okazuje się że Emily jest zaręczona z Syriuszem Blackiem, jednym z największych wrogów Severusa jeszcze z czasów szkolnych. Co może wyniknąć z takiej plątaniny skrajnych emocji ? Co się stanie kiedy do akcji wkroczy Voldemort ? Co zrobi Emily kiedy odkryje całą prawdę o przeszłości Severusa ?

  http://tajemnice-severusa-snapea.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Wokół jeszcze do niedawna zwyczajnej Nikoli pojawia się coraz więcej dziwnych i niezwykłych rzeczy... Tylko dlaczego? Z jakiego powodu przedmioty, których dotknie dziewczyna, spalają się, a jej oczy zmieniają kolor?
  Skądś wie, że aby dowiedzieć się, kim jest, musi znaleźć tajemniczego mężczyznę, którego, z niewiadomych przyczyn, narysowała na kartce wyrwanej z zeszytu... Czy jej się uda?
  http://siostra-czarownika.blogspot.com/
  Przepraszam Cię za spam. Wiem, że on umie człowieka zirytować, ale dopiero zaczynam i chciałabym trochę rozpromować swojego bloga. Będę wdzięczna za pozostawienie komentarza z opinią i, jeśli opowiadanie Ci się spodoba, obserwowanie go.

  OdpowiedzUsuń
 13. http://szlafrok-smierciozercy.mylog.pl/ ocenę?

  OdpowiedzUsuń
 14. SPAM
  "Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
  Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
  Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!"

  Zapraszam:
  http://venator-hostiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem innego osoby.
  Zobacz zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog
  http://most-we-mgle.blogspot.com/


  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 16. Co się stanie jeżeli dwa, zupełnie odrębne światy zderzą się ze sobą?
  Pasja... Miłość... Namiętność... Nienawiść... Strach...
  Jestem Nocną Łowczynią, archanioł Razjel stworzył mój gatunek po to, aby oczyścić świat z dzieci mroku.
  Czy jeden demon może zmienić moje przeznaczenie?

  http://sentiens-daemonium.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na Sevmione :3
  http://echo-martwego-zycia.blogspot.com
  Mam nadzieję, że się spodoba, a ja zaczynam czytać twoją historię od początku :3

  OdpowiedzUsuń
 18. Trzech bogów zrodzonych z nicości stworzyło Ziemię. Piękna Marzanna, dobry Bagog oraz mroczny Czarnok. Ziemia była pusta, więc bóstwa postanowiły stworzyć istotę, która mogłaby zamieszkać ich planetę. Tak powstał człowiek z nieśmiertelną duszą i ciałem. Ludzie niestety, nie byli idealni tak jak świat. Wtedy Czarnok postanowił odebrać im nieśmiertelne ciała. Dusze nie mogły zbyt długo funkcjonować w kruchych ciałach, więc wychodziły z nich i błąkały się samotne w przestrzeni. Wtedy Czarnok postanowił, że będzie karał dusze, jakie w swoim życiu wykonały zbyt wiele zła, więc stworzył piekło. Na tą wiadomość, Bogog postanowił, że on będzie nagradzał, tych, co na to zasługują, udał się do miejsca, w którym się sam narodził, jako że było ono idealną krainą. Zadaniem Marzanny był transport dusz.

  http://instytucja-wiecznosci.blogspot.com/ Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na http://wspomnienia-slizgonki.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Lifeline
  Gabriela Dawson zwana Gabby miała ułożone życie. Pragnęła zostać strażakiem, lecz nie udało się. Spróbowała w innej instytucji. Wiedziała, że skomplikuje sobie życie. Jednak postanowiła zaryzykować. Czy przyjaźń ze strażakami i byłą partnerką przetrwają? Czy pojawi się ktoś na horyzoncie?
  http://good-in-goodbye.blogspot.com/

  Mysterious person
  Nie tego pragnęła. Nie tego chciała. Zrobiła tyle "niemożliwych" rzeczy, które długo będą się ciągnęły za nią. Walka o teraźniejszość. Walka o przyszłość. A co z przeszłość? Ryzyko. Adrenalina. To znane uczucia. A co ze spokojem?
  Nie podda się.
  Nie zapomni.
  Dokończy.
  http://cruel-crime.blogspot.com/

  Loneliness as a couple
  Aktor to uzdolniona osoba, która potrafi wcielić się w każdą postać oraz idealnie odegrać swoją rolę. Czy taką osobą jest Nika Dowell zwana Nikki? Zdecydowanie! Wie o tym każdy, kto mógł oglądać ją podczas spektaklu w teatrze "Red", który niewątpliwie sławę uzyskał dzięki niej. Czy pozostanie tak na zawsze? Czy dobra passa Nikki będzie trwała dalej? Nawet ona o tym nie śniła, choć posiada ogromną wyobraźnię.
  http://give-up-or-fight.blogspot.com/

  Wybierz coś dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak SPAM, to SPAM :D
  Jako fanka tego bloga pozwolęnapisać sobie link do mojego: http://legolas-i-tauriel-historia.blogspot.com/2014/04/rozdzia-5-witaj-w-domu.html

  Pozdrawiam serdecznie i całuję :*
  Meriana

  OdpowiedzUsuń
 22. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/
  trailer: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  OdpowiedzUsuń
 23. Cześć!
  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na reaktywowanego bloga o matematyce
  www.lekcja-matematyki.blogspot.com
  Właśnie pojawiła się tam notka o treningu mózgu! Wpadnij :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Chciałam cię zaprosić na pół mojego bloga o tematyce Harrego Pottera, liczę, że ci się spodoba http://this-is-hogwart.blogspot.com, oraz na mojego bloga o różnej tematyce opowiadań limonka-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. " Moim marzeniem jest przypomnieć sobie Ciebie"
  Fabuła:Hermiona i Draco są zaręczeni. Gdy lecą na wymarzone wakacje do Los Angeles ich samolot przeżywa katastrofę i tylko oni uchodzą z tego bez szwanku. Chwilę przed zdarzeniem Hermiona nakrywa blondyna w dwuznacznej pozycji( nakrywa go na zdradzie). Szybko wyjmuje z torebki pamiętnik, a czas pozwala jej na zapisanie w nim tylko jednego słowa. Brunetka budzi się w szpitalu, nie pamiętając niczego, ani nikogo. Pamiętnik znajduje przystojny brunet-Logan, który po przeczytaniu lektury pragnie bliżej poznać Hermionę. Przypadkowo spotyka ją , a w późniejszym czasie proponuje pracę w teatrze. Draco również zatrudnia się tam, usiłując znaleźć pamiętnik,ponieważ może być on jedyną szansą na odzyskanie dziewczyny. Nasza główna para otrzymuje główne role w sztuce " Teatr uczuć",gdzie grają zakochanych w sobie ludzi, którzy na początku nienawidzą się. Logan zakochuje się w Hermionie, również Draco walczy o nią. Czy dowiemy się jakie słowo zapisała przed katastrofą? I jak zadecyduje w finałowym momencie oraz czy odkryją pilnie strzeżoną tajemnicę Logana?
  dramione-teatr-uczuc.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie i mam nadzieję,że wpadniesz :*!
  Pozdrawiam i życzę weny :)
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 26. U mnie wspomnienie 20 ;)
  Wpadnij i skomentuj, jak zwykle czekam na motywującą opinię :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Bitwa o Hogwart zakończyła się. Czarny Pan nie żyje. Nadchodzą duże zmiany w świecie magii, a czarodzieje świętują. Nikt nie zadaje sobie pytania w jakim stanie zastaniemy byłego śmierciożercę miesiąc po wydarzeniach. DRACO MALFOY - dalsze losy.

  http://malfoysfuture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Jej, dalej Angie :D Wstawiaj kolejny rozdział...bo u mnie już wspomnienie 21 ;)
  Możesz zadźgać mnie za zakończenie, a co.
  Skomentuj, ładnie proszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Taylor, Eve Taylor, ceniona lekarka specjalizująca się w psychiatrii i psychoterapii. Sprawy zawodowe mogą zniszczyć jej życie oraz wiedza, o której nawet nie ma pojęcia. Czy mężczyzna u boku blondynki ochroni ją przed złem stojącym za rogiem? Co tak naprawdę łączy Eve i Lucasa?
  http://and-again-bad-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Szmalcownicy zostali założeni z myślą o stworzeniu spisu zawierającego wyłącznie blogi o tematyce potterowskiej. Chciałabym aby Szmalcownicy było miejscem w którym łatwo byłoby się odnaleźć każdemu fanowi sagi o Harrym Potterze, zarówno autorowi jak i osoby poszukującej sobie czegoś do poczytania. Chciałabym aby Szmalcownicy nie był.o tylko miejscem, w którym można zareklamować swój blog, ale także przyjemnym miejscem w którym można porozmawiać o swoich pasjach. Z czasem może pojawią się jakieś artykuły, wywiady z doświadczonymi bloggerkami czy inne ciekawe rzeczy.
  http://szmalcownicy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Dopiero zaczynam :)
  http://tdk-funversion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na mojego bloga, który jest inny niż pozostałe! Wszyscy piszą o wielkiej miłości ślizgona i gryfonki. Ja opisuję miłość ślizgona i ślizgonki na tle wojny. Nikt nie lubi być do czegoś zmuszany. Scarlett została zmuszona do wstąpienia w szeregi Voldemorta, dowiaduje że ma starszego brata,otrzymuje misję od Czarnego Pana. Do tego pewien irytujący, wredny ślizgon o blond włosach, którego znała od pierwszego roku w Hogwarcie zawróci jej w głowie. Jak potoczą się dalsze losy Scarlett, dowiecie się czytając bloga
  scarlett-kalton-dziennik.blogspot.com
  Autorka zaprasza, i życzy miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 36. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  Pozdrawiam i przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam Cię do nowej szabloniarni! :)
  bajkowe-szablony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Dramione inne niż wszystkie. Główni bohaterowie przeżyli już swoją wspaniałą i pełną uniesień "pierwszą miłość". Teraz muszą zmierzyć się ze wszystkimi przeciwnościami losu, które nie tylko ich rozdzieliły, ale zabrały najważniejszy skarb w ich życiu. Czy walka a zrodzoną miłość znów połączy ich w jedną całość? Tego dowiesz się, jeśli zajrzysz i przeczytasz :).

  Serdecznie zapraszam! :)
  Panna T .
  http://youandme-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Prowadzisz blog z opowiadaniem o tematyce potterowskiej? Właśnie powstał nowy spis opowiadań potterowskich. Nie czekaj, ZGŁOŚ SIĘ! Pozwól innym odnaleźć Twojego bloga i zyskaj nowych czytelników, dołącz do Magicznej Ewidencji.

  http://magiczna-ewidencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Przepraszam za spam.

  Jak wyglądałoby życie Lily Evans, gdyby jej siostra również dostała list z Hogwartu? Jaki wpływ na nią miałby inny status krwi? Czy Lily byłaby zupełnie inną osobą? Czy James Potter nadal chciałby z nią być? Odpowiedzi na te, oraz inne pytania znajdziecie w „Tylko miłość”. Choć treść przeczy temu tytułowi, bowiem będzie tam mowa nie tylko o miłości. A o czym innym? Zapraszam cię do przeczytania tej wyjątkowej historii :)
  http://nietypowa-historia-lily-evans.blogspot.com/
  ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 41. Serdecznie zapraszam! ♥

  [SPAM 1]

  "Wiesz jak to jest stracić bliskie dla ciebie osoby? Jak to jest mieć na sumieniu większość tego świata? Bo ja wiem. Straciłem ojca, a teraz zacząłem tracić także JĄ...
  Najgorsze jest to, że tak naprawdę, od samego początku nie wiedziałem kim jestem. Żyłem w ciągłym kłamstwie, które powoli odkrywało światło dzienne.
  Ktoś kiedyś wspomniał mi, że to przeze mnie istnieje zło na tym świecie. I ta osoba miała całkowitą rację.
  Bo właśnie przez to, że żyję... sprowadziło na wszystkich zagładę.

  Jestem Niall Horan... A oto moja historia..."

  http://gifts-of-the-angel-city-of-secrets.blogspot.com/

  [SPAM 2]

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszamy do Katalogu Granger, zbierającego opowiadania, w których jednym z głównych bohaterów jest Hermiona Granger, u boku innych osób. Poza opowiadaniami z Granger w roli głównej, znajdziecie tu również wiele ciekawych konkursów, dyskusji i pomysłów, które mamy nadzieję wdrożyć najszybciej jak to tylko możliwe. Stwórzmy razem prawdziwe stowarzyszenie, rozwijajmy swoje pasje i poznawajmy nowych ludzi!

  katalog-granger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Dwa lata po ostatecznym pokonaniu Voldemorta, Lucjusz Malfoy postanawia zerwać ze swoją przeszłością w wyniku śmierci swoich najbliższych. Rozgoryczony mężczyzna wyrusza do swojej posiadłości we Francji, gdzie stara się ruszyć naprzód i żyć. Zawsze zainteresowany kulturą czarodziejską, a także ciekawą propozycją udziałów, odwiedza miejscowe kasyno, gdzie spotyka młodą czarownicą o niebywałym zmyśle muzycznym.
  Czy uda jej się przeskoczyć przepaść, goszcząc w jego życiu?

  www.po-czasie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Akcja opowiadania zaczyna się w wakacje przed 7. rokiem nauki Harry'ego Pottera, kiedy to rozgoryczony poszukuje sposobów, by móc odnaleźć swojego chrzestnego, który według plotek za Zasłoną Dusz powinien żyć. Chłopak postanawia go w takim wypadku odszukać, a w tym celu udaje się na Ulicę Śmiertelnego Nokturnu, gdzie odnajduje odpowiednie osoby.
  Jednak nie na tym kończą się problemy Wybrańca. Voldemort wcale nie ma ochoty go oszczędzić, wykorzystując do tego ich więź. Wszystko przybiera na sile, gdy zostaje mu podane Mali Corporalis. Nic nie można zrobić.
  I właśnie wtedy otrzymuje pomoc od ludzi, po których by się tego nie spodziewał, a którzy okażą się większym wsparciem niż przyjaciele.
  www.alternatywne-ego.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Dla Lorda Voldemorta nieznane było jedno uczucie. Mowa oczywiście o najpiękniejszym uczuciu, o nieznanej, a jednak znienawidzonej przez Niego miłości. Sam nigdy jej nie doświadczył, jednak zdążył skreślić, nadać jej miano przekleństwa zniewalającego człowieka gorzej od Imperiusa. Tak, Czarny Pan bał się miłości. Bał się tego co może z nim zrobić, jak bardzo może go zmienić, ograniczyć, osłabić. Nie rozumiał tego co się z nim działo. Nie chciał zrozumieć ani zaakceptować, że jest na świecie osoba której nie nienawidzi, osoba która przestała być mu obojętna.
  http://roztopic-lod-w-sercu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 49. Jejuu, ktoś tu jeszcze zagląda? To chyba blog, który jako pierwszy natchnął mnie do napisania własnego fanfiction<3 Czytałam go do późna, a i tak budziłam się wcześnie, żeby kontynuować. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze dane mi będzie zobaczyć jego dalszą część:>
  http://oj-evans.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. " Im too lost in you "
  Opis: Amelia Black i Draco Draco .
  Córka Huncwota i Syn Śmierciożercy.
  Krukonka i Ślizgon.
  Próbując trzymać się światła, balansują na krawędzi dobra i zła.
  Targani przez sprzeczne emocje, chowają serce za maską obojętności.
  Oboje marzą, o normalnym życiu bez wojny.
  battle-of-feelings.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie i mam nadzieję,że wpadniesz :*!
  Pozdrawiam i życzę weny :)
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 51. Chcesz aby twoje opowiadanie zostało zauważone przez większą ilość ludzi? Tak? My też! Dlatego staramy się zebrać jak najwięcej opowiadań błąkających się w blogsferze!

  Zapraszamy na nasz spis blogów z opowiadaniami!

  https://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Cześć! :) Zapraszam serdecznie na mojego bloga. :)

  Czas zmienia nas... Ale pozostawia wspomnienia.
  Trzy lata po bitwie o Hogwart. Życie Hermiony Granger powróciło do normy - znalazła pracę, wiedzie zwykłe życie. Przeszłość odeszła daleko.
  Pewnego dnia dostaje od profesor McGonagall list, który diametralnie zmieni jej życie, ale ona jeszcze tego nie wie. Czy będzie gotowa podjąć się zadania wyznaczonego przez dyrektorkę Hogwartu? Jaki związek ma z tym wszystkim zmieniacz czasu oraz ojciec Teodora Notta?
  Hermiona, dostając list, weszła do labiryntu, z którego znalezienie ucieczki wcale nie jest takie łatwe...

  Labirynt

  OdpowiedzUsuń
 53. Cześć!
  Zapraszam serdecznie na bloga graficznego Sidereum Graphics. Oferujemy dobrze wykonane szablony, nagłówki oraz inne prace graficzne, w które wkładamy dużo pracy, aby spełniły oczekiwania każdego.
  Możesz również sam spróbować swoich sił w tworzeniu szablonów, ponieważ nabór jest otwarty!
  Pozdrawiam!
  Netka

  Sidereum Graphics

  OdpowiedzUsuń
 54. Chcesz, by blogosfera znowu tętniła życiem, by wróciła do swoich najlepszych czasów? My zajmujemy się organizacją akcji, które mają w tym pomóc, ale to właśnie Ty musisz nam w tym pomóc!

  Zapraszamy więc do udziału w konkursie na miniaturkę miesiąca, w którym do wygrania nagroda książkowa związana z Harrym Potterem (do wybrania jedna sposród czterech propozycji). Zapraszamy do zapoznania się z tematami konkursowymi! Więcej informacji: (klik!)

  Katalog Granger

  OdpowiedzUsuń
 55. Dzień dobry!
  Wpadam z krótką informacją. Mianowicie już wkrótce odbędą się szóste urodziny Katalogowo, na które pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych autorów! W tym dniu mamy nadzieję docenić wszystkie osoby wyróżniające się aktywnością, a także przekazać kilka informacji o naszym dalszym funkcjonowaniu oraz możliwościach, jakie proponujemy.
  Serdecznie zapraszamy 1 sierpnia na Katalogowo!
  Pozdrawiam cieplutko i życzę dużo weny oraz udanych wakacji!
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń
 56. Też masz wrażenie, że blogosfera ostatnio zaczyna upadać? Na praktycznie każdym blogu obserwuje się spadek komentarzy, wyświetleń. Blogspot przechodzi gorszy okres, dlatego... postanowiłyśmy coś temu zaradzić!

  Zapraszamy do wzięcia udziału w AKCJI KOMENTATORSKIEJ „Magiczne Smakołyki”! Jeśli jesteś zdemotywowana/y brakiem komentarzy na swoim blogu, poirytowana/y mniejszym zainteresowaniem — nasza akcja, która jest kontynuacją „Różowych Ciasteczek” jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, zdobądź czytelników dzięki „Magicznym Smakołykom” i pomóż nam ożywić blogosferę. Bez Ciebie nie damy rady!  Link do opisu akcji: KLIK!

  Link do zgłoszenia się do akcji: KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 57. Marzysz o autorskim szablonie głównym, jednak nie masz pomysłu jak go wykonać? Z pomocą Template School bardzo szybko nauczysz się kodowania i tworzenia grafik. Kto wie, może spodoba to ci się na tyle, że dołączysz do szabloniarni lub stworzysz własny blog graficzny? Grafikosfera na ciebie czeka!
  template-school.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy