Bohaterowie

Hermiona Jean Granger

„Umysł nie jest książką, którą można ot­worzyć i przeczytać.”

Delikatna, drobna, o kasztanowych włosach i orzechowych oczach. Inteligentna, lojalna, odpowiedzialna, wrażliwa, wciąż szukająca szczęścia.


Ronald Billius Weasley


„Będziemy na ty­le sil­ni, na ile będziemy zjed­nocze­ni i na ty­le słabi, na ile podzieleni.”

Wysoki i silny, rudowłosy, o błękitnych oczach. Odważny, żartobliwy, wierny, niepewny siebie, pragnący miłości i zainteresowania.

Ginerva Molly Weasley

„Co ma być to będzie, a jak już będzie, to trze­ba sta­wić te­mu czoło.”

Wysoka, rudowłosa, brązowooka, z licznymi piegami na twarzy. Silna, odważna, zabawna, towarzyska, zakochana w Wybrańcu.


Harry James Potter

„Bo cza­sami trze­ba przes­tać myśleć tyl­ko o włas­nym bezpieczeństwie! Cza­sami trze­ba pomyśleć o większym dobru.”

Drobnej postury, zielonooki, o kruczoczarnych włosach. Zacięty, honorowy, odważny, wytrwale dążący do określonego celu.


Lavender Brown

„Obojętność i lek­ce­ważenie często wyrządzają więcej krzywd niż 
jaw­na niechęć.”

Blondynka, o wyraźnych rysach i niebieskich oczach. Czarująca, zadziorna, sprytna, znajdująca się wiecznie w centrum uwagi.


Roger Wilde

„Le­piej um­rzeć, niż zdradzić swoich przyjaciół.”

Wysoki, dobrze zbudowany brunet, o szaro-niebieskich oczach. Przyjacielski, opiekuńczy, czuły, honorowy, borykający się z wieloma problemami, nie do przeskoczenia.12 komentarzy:

 1. Ładne zdjęcia ♥(i ciekawe informacje). Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że powinno być ich trochę więcej. No coż... Może to poprostu złudzenie. Fajny ten dział. Mam nadzieję, że z czasem będą dochodzić nowe postacie i że je tu umieścisz! ;)

  -Alex_8-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem w stanie umieścić tu wszystkich Wealseyów, albo uczniów Hogwartu -.- Na pewno jeśli pojawi się jakaś postać, która będzie odgrywać dużą rolę to ją dodam, a na razie są ci naj, najważniejsi :)

   Usuń
 2. Fajnie. Krótko, zwięźle i na temat. ;D piękne zdjęcie Ruperta *_* Emmy i Dana też w sumie, ale Rupert...
  korbi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie pytanko: te teksty to są z książki?
  Bo wiesz nie czytałam jej (ale oglądałam film ☺) i w najbliższym czasie nie mam zamieru, więc ...

  -Alex_8- ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, teksty są z książki :) Wiesz, powiem ci szczerze, że ja przez długi czas też nie przeczytałam książek i jechałam tylko na filmach, ale jak obejrzałam 5 część, to tak nie mogłam się doczekać co będzie dalej, że przeczytałam 6 i 7, a potem, w wakacje, kiedy była premiera 7 cz.2 przeczytałam pozostałe (trochę nie po kolei ^^)i naprawdę wiele rzeczy stało się jasnych, więc radze przeczytać, a są tak wciągające, że ja czytałam średnio jedną część na dzień ;)

   Usuń
  2. Dzięki. Ja na pewno nie będę tak szybko czytać, ale, zmieniłam zdanie i mam zamiar niedługo przeczytać przynajmniej dwie części. (Ja oglądnęłam pierwsze 3 filmy i do kin weszła 7 cz.2, więc na nią poszłam (też trochę nie pokolei :]))

   -Alex_8-

   Usuń
  3. Jeszcze jedno!
   Nie sądziłam, że Ronald może powiedzieć coś tak mądrego XD

   Usuń
  4. To nie są jego słowa :P To teksty narratora albo jak przypuszczam Dumbledore'a, które ja dobrałam do konkretnych postaci ;)

   Usuń
 4. o fuu Roger jest brzydki nie wiem co Hermiona i Ginny w nim widzą :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no teraz jest o wiele lepszy! i miło, że zwróciłaś uwagę na mój komentarz ;p przepraszam, że był taki, ale nie mogłam się powstrzymać, by tamtego nie napisać;p

   Usuń
 5. O Boże! Ben Barnes jako Roger, gościu, którego wielbię w roli nielubianego przeze mnie Rogera. Jak ja to przeboleje?! W kaźdym bądź razie Roger jest teraz taki gdbdhdbdhbdh *__*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ben? Czy to Ben Barnes? Uwielbiam go *_* Czyli Roger jest dużooo przystojniejszy od Rona. Choć i tak wspieram Romione, to odkąd wiem, że Roger to Ben... Mam nadzieje, że dasz mu porządną dziewczynę, jak Hermiona będzie z Weasley'em :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy