O mnie


Naprawdę nazywam się Kasia i jestem z rocznika '97.
Uwielbiam pisać, choć nie mogę powiedzieć, że jestem w tym dobra - jestem typowo ścisłym umysłem :P
Jestem zakochana w sztuce, a pisząc 'sztuka' mam na myśli zarówno literaturę, plastykę i oczywiście muzykę, bez której nie umiałabym normalnie funkcjonować.
Kolejną z moich pasji jest kuchnia. Po prostu uwielbiam gotować, piec itd. Oprócz tego sprawiają mi frajdę różne robótki ręczne: szycie, wzornictwo i jeszcze parę innych rzeczy.
Nie jestem ani pesymistką ani optymistką, tylko realistką, stąd niektóre moje stwierdzenia są zbyt filozoficzne i melancholijne, a inne suche, do bólu szczere i pozbawione wszelkich emocji.
Gdybyście mieli do mnie jakieś pytania, proszę piszcie na roniona@op.pl :)

3 komentarze:

 1. Droga Angie13 zaczęłam czytać Twój blog od lutego bieżącego roku. Mam 13 lat i bardzo kocham całą serię książek o Harry Potterze. Znalazłam twojego bloga próbując wyszukać w internecie opowiadań o Romione. W końcu znalazłam się tutaj i zaczęłam czytać wszystko od początku. jest obecnie 7 lutego, a ja przeczytałam cały blog. Ta historia naprawdę mnie poruszyła. Wspaniale piszesz notki, nic w nich nie brakuje, są po prostu świetne. Gratuluję Ci wytrwałości, determinacji i chęci prowadzenia tego bloga co na pewno musiało Cię kosztować wiele pracy. Dopiero teraz zdobyłam się na odwagę i napisałam ten komentarz. Z niecierpliwością czekam na kolejna notkę i ma nadzieję że pojawi się kolejna. Bardzo spodobał mi się ten blog i jest najlepszym jakiego do tej pory czytałam. Gratulacje!
  Herm <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja polonistka chyba nie ma racji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie czytałam lepszego bloga o tej tematyce!! Nigdy!!!!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy